77 Lubricants, Avrupa’daki en büyük bağımsız madeni yağ markalarından biridir. 77 Lubricants, farklı sektörlerde kullanılan çok çeşitli yüksek kaliteli yağlar ve özel ürünler üretir ve satar. Ürünler, Orijinal Ekipman Üreticilerinin (OEM’ler) ve Uluslararası Standardizasyon Komitelerinin en son standartlarını karşılayan ürünleri bir araya getirmelerini sağlamak için çok çeşitli baz yağlar ve katkı maddeleri arasından seçim yapabilen uzmanlar tarafından geliştirilip üretilir.

77 Lubricants ürünleri, Hollanda’nın en büyük ve en gelişmiş madeni yağ fabrikalarından birinde üretilmektedir. Yıllık 130.000 Metrik Ton bitmiş madeni yağ üretim kapasitesine sahip bu tesis, 17 milyon litre yağ depolama kapasitesine, bitmiş ürünlerin depolanması için 60’tan fazla tank ve paketlenmiş ürünlerin depolanması için sekiz depoya sahiptir.

ISO 9001 sertifikalı tesis, yüzde 100 ürün uyumluluğunu garanti eden tam donanımlı bir laboratuvara sahiptir. Aynı zamanda bir yağ analiz programı sunmaktadır.

77 Lubricants, Avrupa’da mevcut olan en yüksek kalitede sofistike bir ürün yelpazesi sunan uluslararası bir markadır.

Tüm ürünler yerel distribütörler tarafından satılır ve son kullanıcılara mümkün olan en iyi hizmeti sunduğumuzdan emin olmak için tarafımızdan desteklenir.

Ortaklarımızın, müşterilerimizin bağlılığı ve kişisel desteği bizim temel prensibimizi oluşturmaktadır.

Misyonumuz
İnsanlığa ve doğaya faydalı işler üreten; şirketlerin performanslarını arttırmak için ürün ve hizmetler geliştiren, bu alanda dünyanın önde gelen teknolojisini etkin biçimde geliştiren ve kullanan küresel bir danışmanlık şirketi olmak.

Vizyonumuz
Dünyadaki tüm medeniyetlerin ekonomilerinin çarkları olan işletmelerin insanlığa, doğaya ve evrensel değerlere uygun bir şekilde işlemesini sağlamak üzere:

İşletmelerin kuruluş vizyonlarından iş yapma şekillerine kadar tüm alanlarda onlara yön vermek,
Faaliyetlerini bu çerçeveye odaklayarak işletme performanslarını arttırmak üzere hizmetler ve ürünler geliştirmek

DENGE TRADE

DENGE MAD. ORM. ÜRN. İNŞ. MAK. END. MALZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.